Objekt i Ri ne Qender te Prishtines prapa Teatrit

Jepet me qera nga: Agon 03 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender Rr. Shaban Palluzha
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me Qira ne Qender te Prishtines prapa Teatrit Kombetar te TEB-Banka, Rruga Shaban Palluzha Kompleksi "Zhegrova". Banesa eshte ne Katin e 3-te dhe Posedon Ashensor. Eshte teresisht e Mobiluar Posedon 1 dhome Gjumi, 1 Dhome te Ndejes me Kuzhine, 1 Korridor, 1 Banjo, 1 Ballkon-Terrace. Posedon Nxemje Qendrore Individuale. Banesa ka Dere te Blinduar. Jemi te Interesuar per Familjar dhe per afat te gjate. Informatat ne Numrin e Telefonit Mobil edhe ne Viber +377-44-256-256. Banesa lirohet nda data 28.02.2016, dite e diele. Te interesuarit mund te me kontaktojne ne Mobil dhe ne E-mail adrese-a_shaipi@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim