Ofrohet me qira banesa me 3 dhoma gjumi ne Dardani

Jepet me qera nga: Lokal 23 Maj 04:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa ke metrazh 115m² ne lagjjen "Dardania" afer kurrizit.
Banesa eshte e mobiluar me stil luksoz dhe karakterizohet me organizim te mire te hapesirave te brendshme me keto kthina:
●3 dhoma gjumi
●Qendrim ditor
●Kuzhine me tryezari
●2 banjo
●2 ballkona
Banesa eshte e mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme per jetese,ka parking publik para baneses.Çmimi eshte 500 euro
☎️Kontakti:049 157 113--049 445 711--044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim