Ofrohet me qira banesa ne sheshin Zahir Pajaziti

Jepet me qera nga: Lokal Sot 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet me qira banesa 37m2 ne Qender (te Sheshi)

Banesa ndodhet te sheshi "Zahir Pajaziti" te ish shtepia e mallerave. Banesa ndodhet ne katin e 5te me lift. Banesa ka nje dhome gjumi,dhomen me kuzhine,banjon dhe ballkonin. Cmimi 200 Euro (depoziti i obliguar)

Per me shume info na kontaktoni:
049 445 711, 049 157 113, 044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim