Ofrohet për Qira Banesa Super-Ekskluzive në Arberi

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: KOMPAS | Patundshmeri 21 Mar 11:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për Qira Banesa Super-Ekskluzive në Lagjën Arberia (afër hekurudhës)

Qëndrim Ditorë me kuzhinë | 4 dhoma gjumi | 2 banjo | 2 garazha

- Objekti vetëm 4 kate,
- Ballkon ne të dy anët,
- Pamje e pa pënguar drejt Qytetit,
- Mobilje super moderne,
- Kamin,
- Akuarium,
- TV 50inq Full HD 3D

Për detaje dhe foto ju lutem na kontaktoni privatisht
T.
044 384 382
049 216 530 (viber)

Kompas Patundshmëri

Facebook

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim