Ofroj Banes me qera per 4 studente

Jepet me qera nga: Sinan Bujupi 02 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Ofroj Banesen 64 m2 me qera, banesa edhe e gjitha funksionale dhe e gatshme per banim. Banesa ka ngrohje qendrore gjith dimrin. Ngrohja qendrore, Uji dhe mbeturinat perfshihen ne kete çmim te qeras, kurse rryma duhet te paguhet veqant nga qeramarresit.
1 dhom gjumi
1 banjo
Sallon me kuzhine qe mund te perdoret edhe si dhome gjumi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim