Ofrojm Banesen Luksoze me qera në Dardani kati II

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Qendra Sot 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrojm Banesen Luksoze me qera në lagjen Dardania te Restorant Fiala kati II
Banesa është super e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 300 euro
Code 10244
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim