Ofrojm banes me qera në lagjen Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Qendra Sot 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Ofrojm banes me qera në lagjen Bregu i Diellit ( Te fakullteti Teknik )
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon nxemje nga Termokosi
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Dy Ballkona
Cmimi 250 euro
Code 9029
Per info +383780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim