PRIME GROUP, 98m2 jap me qira

Jepet me qera nga: Edi 26 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: PRIME GROUP Qender/Lagjja Pejton
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne qender, banesat e PRIME GROUP te lagjja Pejton.
Permban tri dhoma, nje qendrim ditore dhe dy dhoma tjera. Me nxemje qendrore te qytetit, ashensor, interfon, uje 24/7.
E pershtatshme per zyre (kontabilitet, avokature, etj)

Kontakt:
049 668 000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim