Pent House me qera ne Dragodan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne Dragodan,ka 170m2 (dy dhoma gjumi,sallon dhe kuzhine).


cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim