Prishtinë - banese ex­klu­siv per qira Banesa

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Prishtinë - banese ex­klu­siv per qira 1350e 1 muaj
Banesa gjendet ne qender afer Sheshit Nena Tereze , perpalle Restaurant Pishat , Kati i 2-te dhe eshte e papabanuar ende , ku i gjith interieri eshte i ri . Posedon : Dhome ndeje me mobile NATUZZI , Kuzhine , Dhome 25m, Dhome gjumi 16 m2 , Ballkon , Banjo , Alarm , Ngrohje qendrore Vaillant, Rezervuar uji ne rast nevoje , Dera e hyrjes eshte nga prodhuesi Gjerman “PRÜM “, eshte kunder zjarrit dhe zhurmes , dritaret jan nga prodhues M-TECHNOLOGIE me 3 xhama , Dyert e mbrendshme jan gjithashtu “PRÜM” gjerman ,. Te gjitha dhomat posedojme klimatizim te ndare “TOSHIBA” inverter , parketi eshte i kualitetit te larte 2.2 cm , ku qmimi ka qene 95,- per m2 . Televizor SAMSUNG ( qmimi 4600 eur ) , Me nje fjale te gjitha jan pajisjete mbrendshme jan: PRÜM , GROHE , DURAVIT , TOSHIBA , BOSCH , Banesa lirohet vetem per te huaj
Cmimi 1350euro /muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim