Prishtinë LESHOJ BANESEN ME QIRA NE QENDER TE QYTE

Jepet me qera nga: Prona PLUS Sot 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Prishtinë
Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA NE QENDER TE QYTETIT NE RR. BAJRAM KELMENDI NE KATIN IV, 104m.
BANESA KA TRI DHOMA GJUMI, SALLONIN ME KUZHINE, DY BANJO, NJE BALLKON DHE NJE SHPAJZ..

CMIMI- 650e/muaj

OBJEKTI ESHTE NEN VEZHGIM TE KAMERAVE 24h, UJE 24h, ASHENSOR DHE PARKINGUN NENTOKESOR PRIVAT. QASJA NE KETE OBJEKT BEHET VETEM PERMES KARTELES kontakto ne +38345534717
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim