Q09 Banesa ose Zyre me Qera ne Ulpianè

Jepet me qera nga: Miri Sot 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiana D1 Rr.Deshmoret e Kombit
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa Posedon:nxemje me Termokos dhe èshtè komplet e Renovuar
1 x Dhoma Gjumi
1 x Sallon me Kuzhine
1 x Banjo/Wc
1 x Ballkon

Kati : 1

Kodi : Q09

Tel:
045 835 515
049 713 287
Viber:
+383 45 835 515
E-mail:
ulpiana.ks@gmail.com
NË DISPOZICION PREJ ORËS 09:00 - 18:00..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim