QIRA. Banesë 200m2 me qira në lagjen Pejton.

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 200 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesë 200m2 me qira në lagjen Pejton.
Banesa gjendet afër Sh.F. “Faik Konica” dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Kuzhinë verore
1. Terasë
1. Garazhë
Ndërtesa gjithashtu mirëmbahet si dhe është e siguruar me Roje.

ID e shpalljes: 00206

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim