QIRA. Banesë 84m2 me qira në Dragodan,afër M.Shend

Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Sot 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 84m2 me qira në Dragodan,afër Min. Shëndetësisë.
Banesa gjendet shumë afër shkallëve të dragodanit, një rrugë mrapa Pandora Tower ose mrapa Meridian Express dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

Banesa ka ujë 24orë, ka siguri si dhe banesa gjendet në një lagje shumë të qetë dhe ka qasje të lehtë dhe të shpejtë në qytet.

ID e shpalljes: 00045

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi në Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim