QIRA. Banesë 90m2 me qira në Dragodan,te Min. Shën

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE Dje 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Dragodan, te Ministria e Shëndetsisë
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë 90m2 me qira në Dragodan,te Min. Shën.
Banesa gjendet shumë afër shkallëve të dragodanit, një rrugë mrapa Pandora Tower ose mrapa Meridian Express dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
2. Ballkona

Banesa ka ujë 24orë, ka siguri si dhe banesa gjendet në një lagje shumë të qetë dhe ka qasje të lehtë dhe të shpejtë në qytet.

ID e shpalljes: 00198

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim