QIRA BANESE KOMODE_BREGU I DIELLIT

Jepet me qera nga: arber 11 Pri 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne breg te Diellit,konkretisht tek banesat e Bardha ,Banesa posedon,Sallon, Kuzhine,dhome gjumi, koridor, banjo, ballkon.
Kontakt_Arberi_Viber
045 87 87 77 dhe 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim