QIRA BANESE KOMODE TE SHK METO BAJRAKTARI

Jepet me qera nga: arber Sot 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te qafa afer shkolles " meto Bajraktari " , kati i pare, e mobiluar . Banesa posedon dy dhoma gjumi,Sallon me kuzhine, Banjo, Ballkon dhe koridor, afer qendres
Kontakt_VIBER

045 19 00 19 & 044 124 677
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim