QIRA BANESE MBRAPA SLLOVENIA SPORTIT

Jepet me qera nga: arber Sot 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenia Sportit
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese tek Sllovenia Sportit , afer Parkut ,e mobiluar kati i pare,
Banesa Posedon Dhome, Kuzhinetrapezari, koridor, ballkon, dhe Banjo,
Kontakt _Viber_Arberi
044/19 00 19 & 045 641 794

arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim