QIRA BANESE ME QIRA 3 DHOMA FJETJE

Jepet me qera nga: arber Sot 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qira ne Lagjen Arberi
Banesa posedon:
-Sallon me kuzhine dhe trepezari,
-3 Dhoma fjetjeje
-koridor,
-Shpajz,
-2 Ballkona njeri 10 m2
kati i pare e tera e mobiluar extra

Kontakt _Viber_Arberi

045 19 00 19 & 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim