QIRA BANESE MODERNE ME GARAZH

Jepet me qera nga: arber Sot 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese Moderne ne lagjen e Spitalit, Banesa posedon Sallon me kuzhine,Banjo, Dhome Fjetje,koridor Ballkon , e tera e mobiluar me mobilie te reja, 24 h uje, me garazh

Kontakt _Viber_Arberi

045 19 00 19 dhe 045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim