QIRA BANESE SUPER LUKSOZE

Jepet me qera nga: arber Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese me qira extra te Mobiluar ne lagjen Arberia tek VIP TREGTIA, Banesa gjendet ne katin e dyte, posedon salon me kuzhine, 2 Shpajza,2 Banjo, 2 dhoma fjetje, koridor dhe ballkon I madh
Kontakt-Viber-Arberi
045 641 794 & 045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim