QIRA BANESE TE REST PISHATQENDER

Jepet me qera nga: arber Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banese te restaurant pishat, banesa eshte ne katin e trete
e mobiluar,Banesa posedon,2 dhoma te fjetjes,kuzhinen ndaras dhe trapezarin, banjo 2 ballkona,koridor
Qmimi i volitshem, i diskutueshem.
045 641 794.
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim