QIRA Banes me qira ne Dardani Super Banes

Jepet me qera nga: arber Sot 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 180 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qera. Banesa gjendet ne Prishtine ne lagjen Dardania afer Bashkesise se III Lokale (Rr. Sadik Zeneli, BB 3/1 - C2 Nr. 7).
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe eshte e renditur ne kete menyre: 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, 2 banjo, koridori dhe 3 terasa (ballkone). Banesa edhe e pamobiluar perveq kuzhines dhe banjove. Madhesia e baneses eshte 180m2.

Kontakt_Viber:
045/19 00 19 & 044/ 12 46 77
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim