QIRA Banes me qira te Hotel Siriusi

Jepet me qera nga: arber Dje 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenia Sporti
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa 2 dhomëshe me sip. 60 m2, prapa Hotelit "Sirius".
Banesa ka dhome fjetje, dhome dite me kuzhine, banjo, ballkon dhe ngrohje qendrore lokale si dhe është e mobiluar dhe e gatshme per banim!

Kontakt: 045/641-794 & 044/124-677
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim