QIRA Banes ne DARDANI BILL KLINTONI

Jepet me qera nga: arber Sot 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne Dardani te Bill Klintoni , te mobiluar
me dy dhoma jumi, sallon dhe kuzhin, banjo, ballkon .Me qmim 280

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim