QIRA Banes ne DARDANI E RENOVUAR

Jepet me qera nga: arber Dje 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Dardania. Te furra Buka afer Bill Clintonit.
Banesa eshte e renovuar.
Banesa posedon:
1. Dhome te ndejes me ballkon dhe trapezari
2. Kuzhine te ndare qe mund te vendoset edhe trapezaria
3. Shpajze
4. Dhome tjeter te fjetjes
Dhe banjo.

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim