QIRA Banes ne LAGJE TE SPITALIT

Jepet me qera nga: arber Sot 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagje te Spitalit
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira e cila ndodhet tek Lagja e Spitalit. Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe nje ballkon. Banesa ka rezervuar te ujit si dhe nxemje qendrore.

Kontakt_WhatsApp_Arberi

045 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim