QIRA Banes ne Qender

Jepet me qera nga: arber Sot 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen ne Qender , Banesa ka 58 Meter Katrotre 1 Dhome Gjumi nje Dhome Pritje me Kuzhine bashk nje banjo nje korridor dhe nje ballkon, e mobiluar komplet. Banesa ka Nxemje qendrore individuale. eshte ne katin e 3-te.

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim