QIRA Banese me qira Bregu i Diellit

Jepet me qera nga: arber Sot 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qera në Bregun e Diellit (banesat e Pozhegu Brothers). Banesa ka 74m2, është e re dhe e mobiluar. Banesa është në katin e 5-të, lifti punon dhe banesa mirëmbahet nga kompania. Preferohen familjarë ose studente. Çmimi 300 euro.
Kontakt :
045/641-794 & 044/124-677
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim