QIRA Banese me qira ne Velani

Jepet me qera nga: arber Dje 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Velani
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira ne lagjen Velani, banesa ka 65m2
Eshte e mobiluar shum mire dhe posedon garazh.
1 dhome gjumi, sallon , kuzhine, banjo, ballkon

Kontakt:
045/641-794 & 044/124-677
Viber:
+37745 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim