QIRA Banese ne ULPIANE

Jepet me qera nga: arber Sot 07:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira te rrethi i Spitalit kati i 3,
Banesa ka kuzhin me dhome dite, 2 dhoma gjumi, ballkon,banjo, shpajz dhe ngrohje qendrore. banesa eshte e renovuar dhe mobiluar me mobilie moderne.

Kontakt:
049/ 64 44 67 & 044/ 12 46 77
Viber:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim