QIRA Banese te Kurrizi Eksluzive

Jepet me qera nga: arber Sot 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ,extra e mobiluar dhe e renovuar se fundmi,per nje qift ose nderkombetar me qmim te volitshem.
Banesa gjindet ne Dardani,ka nje dhome te fjetjes,dhome dite,kuzhine ndaras,Banjo Me nxemje qendrore.Qmimi i diskutueshem.
Kontakt & Viber:
045/64 17 94 045 19 00 19
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim