QIRA SUPER BANESE SLLOVENIA SPORT

Jepet me qera nga: arber Dje 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese me qira te paperdorur me pare, banesa eshte ndertim i ri , Banesa eshte e pajisur me mobilie te reja, dhe posedon , sallon me kuzhine, dhome fjetjeje,banjo,koridor dhe ballkon,
Leshohet per qift apo te huaj
Qmimi 300

Kontakt_Arberi_Viber
044 19 00 19 & 045 641 794
arberani@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim