QIRA Super Banese Eksluzive ROYAL

Jepet me qera nga: arber Dje 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: ROYAL
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshohet banese me qira, te Kompleksi i Royalit, kati i Dyte.n Banesa eshte extra e mobiluar , ka sallon me kuzhine dhe trapezari ,dhome ,fjetje,ballkon,banjo,korridor,me nxemje qendrore,parking te mjaftueshem
045 641 794
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim