QIRA Super banes ne qender te QAFA

Jepet me qera nga: arber Sot 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Qafa
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne qender te QAFA e mobiluar shum mire ,
60m2, banesa posedon:
1 dhome gjumi
kuzhin dhe sallon
banjo
ballkon
koridor
Qmim 270 euro

Kontakt:
045/ 19 00 19 & 044/ 12 46 77
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim