Qendra Prishtinë Banesë me qera

Jepet me qera nga: Qiradhënësi 04 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Nëna Tereze
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën e mobiluar me qera. Kati i parë -I ( mbi katin përdhesë)
Banesa ka dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje të lidhur me kuzhinë.
Banesa gjendet në qendër të qyetit ndërmjet rrugëve Nëna Tereze / L.Haradinaj, T.Ismaili dhe R. Luci
Është e mobiluar këndshëm dhe me inventar të ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim