Qera

Jepet me qera nga: Vedat 18 Dhj 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Nazim Gafurri
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen ne rrugen Nazim Gafurri (rruga per gerrmi) blloku 2 kati i dyte, e renovuar dhe e mobiliar, moderne 2 dhoma te fjetjes dhe salloni me kuzhine. 24h uje posedon rezervuar 1000l, afer taukbashqes dhe shkolles Gjergj Fishta. Kontakto viber ose tel 0037744277782.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim