Qira, banesa 47m2 në Qendër - Ecoimpex

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECOIMPEX 03 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet prej dt. 01.03.2016, me qira banesa te Kafet e Vogla, sipërfaqes prej 47 m2, në katin e III, e mobiluar dhe e pajisur në tërësi. Gjendja e banesës është shumë e mirë. Deri tani banesa ka qenë e lëshuar me qira ndërkombëtarëve. Qiraja: 550 euro. Mob. 045 50 20 40 ose 045 50 20 49, viber +377 45 50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim