Qira banesa 3dh -70m2 ne qendër - Ecoimpex

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECOIMPEX 03 Shk 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa te shkolla fillore Meto Bajraktari, sipërfaqes prej 70 m2, në katin e II-rë, e mobiluar dhe e pajisur në tërësi. Gjendja e banesës është shumë e bukur. Qiraja: 400 euro + shpenzimet. Ndërtesa monitorohet me kamera. Kërkohet depozit në lartësi të gjysmë qiraje mujore. Mob. 045 50 20 40 ose 045 50 20 49, viber +377 45 50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim