Qira banesa 3dh-96m2 ne qender - Ecoimpex

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECOIMPEX 03 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa te shkolla fillore Meto Bajraktari, sipërfaqes prej 96m2, në katin e I-rë, e mobiluar dhe e pajisur në tërësi. Gjendja e banesës është standarde. Qiraja: 300 euro + shpenzimet e ujit, rrymës dhe pastrimit. Kërkohet depozit në lartësi të një qiraje mujore. Mob. 045 50 20 40 ose 045 50 20 49, viber +377 45 50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim