Qira banesa 65m2 te 4 Llullat - Ecoimpex

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: ECOIMPEX 03 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: 4 Llullat
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa te 4 Llullat, sipërfaqes prej 65 m2, në katin e IV, e mobiluar dhe e pajisur në tërësi. Gjendja e banesës është shumë e mirë. Ndërtesa është e re dhe posedon internon dhe ashensor. Qiraja: 300 euro. Mob. 045 50 20 40 ose 045 50 20 49, viber +377 45 50 20 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim