Qira banese perfecte

Jepet me qera nga: arber Sot 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

84 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet 5 minut nga Eulex lagja Mati1 /Lagjeja e Spitalit ,afer super vives.
Banesa gjendet ne Katin e Tret ,
Me ashensor 24 h .
Nxemje me rrym.
2 dhoma gjumi dhe
salonin me kuzhin
1depo /shpaiz
1Banjo
dhe hapsire te mjaftushme ne koridor.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te kualitetit te mire nje pjese e mobileve jane nga zvicrra.
Me nje Kuzhine me gjitha qe i perkasin nje Familje .
Lavatriqe ne Banes ,Enelarsi dhe nje rezervar per ujë qe eshte i lidhur ne menyre qe mos te ndihet mungesa e ujit rezervar 300l.
KA DHE NJE DEPO NE PODRUM.
Banesa eshte dhe me Balkon ka dhe Garazh nentoksor qe ju mundeson qe dhe nga garazha te dilni me ashensor ne banese .
Garazhat jane te mbyllura dhe mund te hyjne vetem ata qe kane garazha .
Mirmebajtja eshte gjithnje dhe sigurija esht ne nivel 24h
Banesa eshte e tipit modern dhe ka nje pozite te mire.
PERPARSI KANE QIFTET PA FEMIJE DHE NDRKOMTARET .NESE JENI TE INTERESUAR MUND TA SHIQONI BANESEN ...qmimi i pa diskutuar .300
....mund te me laimroheni :tel:044 124 677 ose 045 19 00 19
.....Afer Super Vives................
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim