Qiradhenje si dhe ndermjetsim ne shitblerje

Jepet me qera nga: Driton 17 Jan 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Ndermjetsim ne qiradhenje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim