RENT FLAT - Leshoj banes me qira ne ARBERI afer_ M

Jepet me qera nga: arber Sot 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: ARBERI
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne lagjen Arberia afer MINIMAXIT 60m2
e mobiluar perfekt , banesa posedon uje 24h po ashtu parking/ garazh
Banesa ka kete renditje:
- 1 dhome gjumi
- sallon dhe kuzhin
- banjo
- ballkon
- koridor
Preferohen nderkombetare

Kontakt_Whatsapp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim