RENT FLAT - Leshoj banes me qira ne ARBERI afer_ M

Jepet me qera nga: arber Sot 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne lagjen ARBERIA 94m2, super e mobiluar banesa ka uje 24h , parking/ garazh
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- 2 banjo
- ballkon
- koridor
Preferohen nderkombetare

Per me shum informata ne kontaktoni WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim