Restorant

Jepet me qera nga: Qazim Sadiku 05 Gsh 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Blloku B6,objekti nr,3,lokali nr 3,kati perdhes
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
JAP RESTORANTIN TIM ME QERA AFER STACIONIT TE AUTOBUZAVE TEK NDERTESAT E NARTELIT
LOKALI NDODHET NE RRUGE ME PAMJE JOSHESE,
ESHTE I MOBILUAR DHE I PAPERDORUR ,KARRIKE TAVOLINA BARIN TE PAPERDORURA,.
POSEDON DY BANJO MESHKUJ FEMRA
GJITHSHTU KA KUZHINE MODERNE E TERA NE INOKS SIGURISHTE KURRE E PERDORUR.

Restoranti posedon edhe bodrumin e 30m2 ,eshte nje rast ideal per cilindo qe e don dhe e posedon artin e kuzhines si nje arte me vete ,.
ju lutem te interesuarit te kontaktojn per çdo detaj te pashpjeguar

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim