SHTEPI me QIRA ne DARDANI te AMBULANTA*

Jepet me qera nga: A.P."ACCESS"-Sali 14 Maj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj shtepi me Qira ne Dardani te Ambulanta afer Postes Kryesore, e renovuar dhe e mobiluar ne tersi me mobile te reja ,dhe ka kete renditje:

- Sallon kuzhine,
- 2 Dhoma gjumi,
- Shpajz .
- Banjo,
Për të i parë te gjitha ofertat tona vizito websajtin tonë: www.access-ks.com

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
email: access-ks@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim