SUPER BANES TE MENZJA.MBI AGJIBADEM

Jepet me qera nga: Petrit 03 Mar 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Ipet per nderkombtar.e renovuar komplet.ka dy dhoma gjumi.uj 24 ore me rezervoar.klime..e izolume komplet mbrenda.kati i dyt.dhomat e fjetjes ne lindje dhe perendim.dhoma e dites ne jug
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim