SUPER BANESE ME QIRA

Jepet me qera nga: arber Sot 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banese super luksoze ne qender te qytetit, me super qmim
Banesa Posedon dhome e gjumit, kuzhina, salloni, ballkoni, banjo, korridori. 55 m2.
Cmimi 350 euro, perfshine ujin, nxemjen dhe mbeturinat.
Ju lutem me kontaktoni ne whatsApp ose ne telefon ne numrin
045 19 00 19
Flatra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim