SUPER BANESE_RENT FLAT WITH GARAGGE

Jepet me qera nga: arber Sot 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberi
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet Super banesa me qera lagjen ne Argeria 3C h2 perkatesisht te komuna e re, kthesa e dyte ne te majte.
Banesa posedon;
2 dhoma gjumi,
sallon me kuzhine,
banjo,
wc,
ballkon, garazhe private.
Ka gjithsej 96 m2. dhe ndodhet ne katin e peste, lifti punon, uje ka 24 ore

Kontakt_WhatsApp Flatra
045 190019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim